POCZTA WWW. E-biznes. Projektowanie stron, witryn internetowych, systemy CMS, sklepy internetowe, outsourcing. Stały dostęp do sieci. Internet. Hosting. E-marketing. E-commerce. OTB Net Solutions.
Portal sieci internetowej NSO w Czestochowie pomaga również PAJACYKOWI. Tym samym firma 'OTB Net Solutions - Hosting,  projektowanie stron' chce pomóc dzieciom potrzebującym - KLIKAJ w banner to jest za free
Twój IP 54.226.253.34
23.02.2018, 05:29
Google
Imieniny: Romana, Izabela, Damian   Wyślij upominek>>   Wiadomosci  Sport   PKS-Cz odjazdy - przyjazdy  PKP  MPK  Pogoda   Słowniki  Medycyna   Prog. TV  Rozrywka  Dowcipy  Gry    Biznes  Giełda  Kursy walut BH  Podatki  

Main Menu
 Home
 O Firmie
 Projekt NSO.PL
 News
 Linki
 Kontakt
 Pomoc
 Informator
 Cennik
 Downloads
 Polityka Prywatności

Kontakt online
6369330 OTB Net Solutions
3337743 Admin NSO.PL

Goście On-line
Aktualnie jest 6 gości online


Home arrow Cennik

Cennik
cash.jpg

NOWA OFERTA
Wraz z nowym wizerunkiem witryny sieci NSO.PL wprowadzamy nową ofertę cenową, która jak mamy nadzieję będzie lepiej odzwierciedlała potrzeby obecnych oraz potencjalnych abonentów.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy cztery nowe pakiety taryfowe:
- mini
- standard
- max
- firma

Pakiet mini - adresowany do internautów, którzy nie spędzają większości wolnego czasu na surfowaniu po internecie, ale połączenie z siecią wykorzystują do nauki i wymiany informacji. Szybkość transmisji nie jest dla nich najistotniejsza, ale z góry znana opłata miesięczna za nielimitowany dostęp do Internetu stanowi znaczną odmianę w stosunku do nerwowych chwil spędzonych w sieci z wykorzystaniem modemu.
Pakiet standard - to dokładne odzwierciedlenie dotychczas dostępnej w NSO.PL, która od początku pomyślana była jako kompromis pomiędzy wydajnością a ceną. Z pewnością wybór tego pakietu będzie atrakcyjny dla tych abonentów, którzy często poszukują w internecie informacji i chętnie wykorzystają dodatkowe elementy zawarte w tym pakiecie.
Pakiet MAX - jest najbardziej rozbudowanym zestawem usług, skierowanym do klientów o wysokich wymaganiach obejmujących nie tylko łącze ze światem, ale również zainteresowanych dodatkami uzupełniającymi możliwość wykorzystania  tegoż łącza.
Pakiet Firma - jak nazwa wskazuje adresowany jest do przedsiębiorstw zainteresowanych stałym łączem do internetu. Aby uatrakcyjnić ofertę w tym przypadku pakiet został opracowany w taki sposób, aby zmaksymalizować możliwość jego wykorzystania w niewielkim przedsiębiorstwie.

Aktualny cennik pakietów w sieci NSO.PL można uzyskać na dwa sposoby :

1. przez WWW - po zarejestrowaniu na tej stronie zostanie odblokowany dostęp do stron zawierających aktualny cennik.
2. kontaktując sie z biurem firmy O.T.B. - patrz dział KONTAKT.

 
  Cennik (niedostępny - zarejestruj się) (1)
   
 
Login
login

hasło

Zapamiętaj
Zapomniałeś hasło??

Portal NSO.PL
Dodaj do ulubionych
Ustaw jako startową


Hosting OTB Net Solutions - "Hosting - konta - projektowanie stron - sieci strukturalne - outsourcing informatyczny"
O.T.B. Net Solutions © 2000 - 2004 Dział IT firmy O.T.B. Obsługa Techniczna Biur - Częstochowa
  powered by m o s